Останні події Андрієво-Іванівської сільської ради

Дата: від до Скинути

Про необхідність одержання допуску (посвідчення) на право роботи із пестицидами та агрохімікатами

Управління фітосанітарної безпеки,  Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області доводить до осіб, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям, що організовують виконання таких робіт з метою не допущення випадків отруєння  (людей, тварин ,бджіл), пошкодження посівів, насаджень ,забруднення навколишнього середовища  про необхідність обов’язкового одержання допуску (посвідчення) на право роботи із пестицидами та агрохімікатами.         Підставою для видачі допуску є посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами та медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність в особи протипоказань при роботі з пестицидами та агрохімікатами (відповідно до постанови  КМУ від 18 вересня 1995 р.                № 746 (зі змінами внесеними Постановою КМУ від 10.08.2011 № 853) , наказу ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області від  16.08.2016 року №146 «Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами».

09:51 06.03.2023