Останні події Андрієво-Іванівської сільської ради

Дата: від до Скинути

Виконавчим комітетом Андрієво-Іванівської сільської ради проведена робота щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту приміщень Амбулаторії загальної практики сімейної  медицини с.Андрієво-Іванівки. Загальна сума витрат складає – 2 811639,00 грн., у тому числі по приміщенню підБудинок для пристарілих – 1 792 822,00 грн. (включає перекриття даху, капітальний ремонт внутрішніх приміщень та кухні) сільською радою направлені звернення голові Одеської Державної адміністрації  С. Гриневецькому, депутату Верховної ради С. Чернявському, депутату обласної ради К.Хачатряну з проханням про виділення коштів на проведення ремонту із різних видів бюджету. В той же час проектна документація направлена на проведення експертної оцінки. Про результати роботи по даному об’єкту будуть надаватися роз’яснення регулярно.

14:10 22.02.2021

Староста Скосарівського старостинського округа вручив стілець для харчування дитини з особливими протребами.

16 лютого староста Скосарівського старостинського округа вручив Прокопович Світлані жительки с.Богданівка стілець для харчування дитини з особливими протребами, який надав волонтерський рух "Людиікс". (https://m.facebook.com/groups/945402198961373?id=945402198961373&ref=content_filter&refsrc=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2Fprofile.php%3Fref%3Dcontent_filter&_rdr#_=_)

11:54 17.02.2021

Відбулася апаратна нарада.

16 лютого 2021 року під керівництвом сільського голови Олександра Гвоздіка  відбулася щотижнева апаратна нарада за участю  заступника сільського голови Наталії Мартиненко, керівників структурних підрозділів сільської ради та старости сіл.

10:49 17.02.2021

Служба у справах дітей Андрієво-Іванівської сільської ради інформує.

Служба у справах дітей Андрієво-Іванівської сільської ради разом з комісією до складу якої входили: головний лікар амбулаторії, фельдшер, староста Настасіївського старостинського округу, відвідали сім’ю Подобаних Ольги та Андрія, провели обстеження житлово-побутових умов, склали акт в якому зазначено, що умови для перебування дітей незадовільні.

15:20 15.02.2021

Князь Хачатрян допоміг очистити дорогу уздовж с.Богданiвка.

Голова сільської ради та виконавчий комітет  Андрієво-Іваніської сільської ради   Березівського району Одеської області висловлює щиру подяку депутату  Одеської обласної  ради   Хачатряну Князю Аршалуйсовичу  за  допомогу  в очищенні  дороги   уздовж  с.  Богданівка від нанесеного мулу , що причинила злива  в травні  2020 року .

17:59 05.02.2021