Роз’яснювальна робота з багатодітними сім’ями щодо запобігання виникнення пожеж у екосистемах та побуті

Дата: 02.10.2023 10:36

29 вересня начальник ВОНПР та ЗЦЗ Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області  Руслан Гащенко та працівники Андрієво-Іванівської сільської ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з багатодітними сім’ями щодо запобігання виникнення пожеж у екосистемах та побуті, нагадавши їм основні правила безпеки життєдіяльності та порядку дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Під час бесід співробітники розповіли про основні причини виникнення пожеж,нагадали про небезпеку від розпалення багаття у непристосованих для цього місцях та попередили, що залишене без нагляду багаття може призвести до масштабної пожежі, нагадали правила безпечного користування електрообладнанням та газовими приладами.

Крім цього, ознайомили з порядком дій на випадок виникнення загоряння, розповіли як можна припинити процес горіння за допомогою підручних засобів.

Також закликали не використовувати відкритий вогонь задля спалення сухої трави та сміття, не залишати багаття без нагляду, палити у призначених для цього місцях та не кидати недопалки чи не загашені сірники на легкозаймисту поверхню.

Звертаємося до всіх громадян із закриком: «Пам’ятайте, недотримання елементарних правил пожежної безпеки може призвести до пожежі, що, у свою чергу, потягне серйозні наслідки не лише у виді матеріальних збитків, а й людського здоров'я!»