Андрієво-Іванівська громада
Одеська область, Березівський район

Останні події Андрієво-Іванівської сільської ради

Дата: від до Скинути

                                       

 

 

 

     Суспільно корисні роботи - це вид тимчасової трудової діяльності  громадян в умовах воєнного стану.

     Суспільно корисні роботи - це вид тимчасової трудової діяльності  громадян в умовах воєнного стану.

      З метою долучення наших земляків  до «Армії відновлення» та  забезпечення  тимчасовій зайнятості  населення, на території Андрієво - Іванівської громади за направленням служби зайнятості 10 безробітних, у тому числі 4 внутрішньо переміщених особи, з 15 квітня плідно працюють на суспільно корисних роботах.    Організовано суспільно корисні роботи  на виконання Розпорядження від 18.03. 2024 №50/А-24 голови  Березівської  районної військової адміністрації Одеської області Віталія ЛАБУША «Про запровадження організації суспільно корисних робіт на території Березівського району Одеської області» та відповідного Розпорядження голови  Андрієво – Іванівської сільської ради Олександра ГВОЗДІКА «Про здійснення заходів з організації суспільно корисних робіт» від 19.03.2024№49.     Начальником  Миколаївського відділу Березівської філії ООЦЗ  Наталією БОРШ та директором КП «Тилигульське»  Андрієво – Іванівської сільської ради Андрієм ТРИТИШНИМ укладено Договір про організацію суспільно корисних робіт та їх фінансування.     Наразі роботи тривають у 4 селах громади: Андрієво-Іванівці, Левадівці, Настасіївці, Скосарівці. Виконуються види робіт згідно затвердженого переліку, особливу увагу приділяючи впорядкуванню кладовищ, територій навколо поховань загиблих воїнів, допомозі населенню у впорядкуванні та благоустрої території…   Оплата праці за виконання суспільно корисних робіт здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, то ж Андрієво - Іванівська  громада не витративши жодної копійки на оплату праці робітників з свого бюджету не лише здійснить виконання необхідних видів суспільно корисних робіт, а й забезпечить  безробітних мешканців тимчасовою зайнятістю та заробітною платою на покриття основних потреб.  

16:30 24.04.2024

Всесвітній день води-2024 – Вода для миру!

Всесвітній день води-2024 – Вода для миру!

 Кампанія до Всесвітнього дня води, що відбудеться 22 березня 2024 року, вже почалася. Цього року його темою є «Вода для миру», яка зосереджена на важливій ролі води в стабільності та процвітанні світу. Для України на сьогодні це є дуже актуальною темою. Коли води не вистачає або вона забруднена та у випадках, коли люди мають нерівний чи зовсім відсутній доступ до води, зростає напруженість між громадами і країнами. Сьогодні вже понад 3 мільярди людей у Cвіті залежать від води, яка перетинає національні кордони. Однак, із 153 країн, які мають спільні річки, озера і водоносні горизонти зі своїми сусідами, лише 24 країни мають діючі угоди про співпрацю щодо спільної води. Оскільки зміни клімату посилюються, а населення планети зростає, ми повинні об’єднатися навколо захисту і збереження нашого найціннішого ресурсу – чистої води. Працюючи разом, щоб збалансувати права людини і потреби кожного, вода може стати стабілізуючою силою та каталізатором сталого розвитку. Всесвітній день води відзначається Організацією Об’єднаних Націй (ООН), яку координує Цільова група членів та партнерів «ООН-Вода». Щороку цей день підвищує обізнаність про важливу проблему, пов’язану з водою, і надихає на дії для подолання кризи водопостачання і санітарії. Цього року ООН-Вода координується Європейською економічною комісією ООН (ЄЕК ООН) та Організацією ООН з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО). В нашій країні місія з реалізації державної політики у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів покладена на Державне агентство водних ресурсів України. На території Одеської області питаннями управління, використання та відтворення водних ресурсів, а також моніторингом їх стану, займається Басейнове управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю. З нагоди відзначення Всесвітнього дня води в нашій країні, у тому числі в межах окремих громад Одеській області, заплановані різноманітні заходи, тому звертаємось до усіх небайдужих до питань довкілля і водних ресурсів мешканців громад з пропозицією провести або прийняти участь у різних заходах екологічного спрямування на водних об’єктах громад. За можливості організувати впорядкування прибережних захисних смуг водойм і водотоків, зокрема, з частковою висадкою дерев, а також висвітлити інформацію щодо Всесвітнього дня води у засобах масової інформації та у соціальних Інтернет-мережах.

15:23 21.03.2024

Інформація щодо процедур закупівель

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України  від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

16:24 12.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь