Останні події Андрієво-Іванівської сільської ради

Особливості відображення назви товару в розрахункових документах РРО/ПРРО

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що з 01.08.2023 Законом України від 30.06.2023 № 3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» були внесені зміни в пункт 2 статті 3 Закону від 06.07.1995 № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) щодо спрощення фіскального чеку. Зазначений пункт було доповнено абзацом другим:

11:15 25.08.2023

Тривають відновлювальні роботи у постраждалих внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС  громадах Херсонщини

За проєктом «Пліч-о-пліч» Одеська обласна державна адміністрація продовжує відновлення постраждалих внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС об’єктів у 3 населених пунктах на Херсонщині – Киселівці та Благодатному Чорнобаївської територіальної громади та Новодмитрівці Великоолександрівської територіальної громади.

09:18 18.08.2023

День Української Державності

Сьогодні, 28 липня, в нашій країні святкують День Української Державності. Так, це нове державне свято - йому вже 2 роки, але воно дуже важливе для нашого народу. Також в цей день всі християни вшановують Київського князя Володимира Великого та День Хрещення Русі. І це не дивно, що в цей день ми відзначаємо обидва свята, адже вони мають між собою зв'язок.

12:07 28.07.2023