Новини

Інформація щодо виділення субвенції з Державного бюджету Андрієво - Іванівській сільській раді.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України № 468 від 19 травня 2021 року "Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції із Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій" за сприяння депутата Верховної Ради С. Чернявського виділено Андрієво - Іванівській сільській раді субвенцію в розмірі 1800000 (один мільйон вісімсот тисяч) грн. на " Капітальний ремонт приміщень комунального некомерційного підприємства " Андрієво - Іванівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини" Андрієво - Іванівської сільської ради Миколаївського району Одеської області.

08:51:56 27.05.2021

Одеський регіональний інститут державного управління запрошує державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування для вступу на магістерську програму за спеціальністю  281 «Публічне управління та адміністрування» (за державним замовленням)!

13:17:11 25.05.2021