Шановна громадо!

Дата: 24.08.2023 15:30

Вітаю всіх нас з великим державним святом - Днем Незалежності нашої неньки України !

Сьогодні нашій незалежності виповнюється 32 роки. І саме завдяки нашим людям, нашим військовим ми маємо можливість відмічати це свято. Це не великий термін, але скільки всього ми пережили за цей час. Навіть зараз, в такі складні часи, під час війни, ми все одно стоїмо і боремося за нашу землю та свободу. Для кожного українця це вже не просто державне свято - це і нагадування про те, яку ціну сплачують наші герої, щоб ми могли жити вільно на своїй землі. Якщо раніше нашу державу прославляли спортсмени, науковці, артисти, то тепер це роблять наші воїни, своєю сміливістю та героїзмом, які день за днем визволяють все більше і більше нашої території. Також і ми, звичайні люди, показали усьому світові, як може швидко згуртуватися ціла нація! Наш народ незламний, якщо йому треба захищати свої домівки, свою сім'ю, свою землю. Так було завжди на протязі всієї нашої величної історії.

В цей день хочу побажати кожному не втрачати віри в наших військових, в нашу державу і особливо - віру в самого себе. Адже наша головна сила в єдності! Нас неможливо подолати, бо ми на своїй землі, з нами правда та з нами Бог. Я вірю в нашу перемогу, в нашу незалежність, в наше світле та щасливе майбутнє!

Слава Україні!