Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців на території Андрієво- Іванівської сільської ради на 2024-2026 роки

Дата: 16.06.2023 10:07

АНДРІЄВО-ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____ сесії Андрієво-Іванівської сільської ради VIIІ  скликання

« ___ » липня 2023 р.              с. Андрієво-Іванівка                      № ____

Андрієво- Іванівської сільської ради на 2024-2026 роки

Відповідно до частини 1п.24 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності»№ 4014-VІ від 04.11.2011 з метою поповнення сільського бюджету Андрієво- Іванівська сільська рада  Березівського району  Одеської області

В И Р І Ш И Л А :

1. Встановити з 01.01.2024 року на території Андрієво- Іванівської сільської ради Березівського району Одеської області ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.

1.1 Для першої групи платників єдиного податку в розмірах:

-   10 відсотків розміру прожиткового мінімуму на всі види діяльності, які  дозволені  для даної групи платників єдиного податку з усіма обмеженнями та особливостями, викладеними в главі1 розділу ХІV Податкового кодексу України зі змінами та  доповненнями;

-  4 відсотки розміру прожиткового мінімуму для соціально незахищених мешканців, які знаходяться на обліку в департаменті праці та соціальної політики та здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торгівельних місць на ринках з усіма обмеженнями та особливостями, викладеними в главі1 розділу ХІV Податкового кодексу України зі  змінами та  доповненнями.

1. Для другої групи платників єдиного податку в розмірі:

• 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати на всі види діяльності, які дозволені для даної групи платників єдиного податку з усіма обмеженнями та особливостями, викладеними в главі1 розділу ХІV Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями.

2. Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках( фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року, в зв’язку з чим розмір єдиного податку буде змінюватись відповідно до зміни розміру мінімальної заробітної плати.

3. Визнати таким, що втратило чинність: рішення  №331 від 13 липня 2021 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Андрієво-Іванівської сільської ради.

5. Андрієво-Іванівській сільській раді  оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

Сільський голова                                      Олександр ГВОЗДІК