Рішення № 797

АНДРІЄВО-ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРЕЗІВСЬКОГО  РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

41 сесії Андрієво-Іванівської сільської ради VIIIскликання

«  03  » квітня  2023 р.                     с.Андрієво-Іванівка               797

Про припинення діяльності Веселівського

сільського Будинку культури   шляхом ліквідації

Керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про культуру», Господарським кодексом України, Цивільним кодексом України, керуючись статтями 26, 59 ЗУ «про місцеве самоврядування в Україні», погодженням Міністерства культури Андрієво-Іванівська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити діяльність Веселівського сільського Будинку культури Андрієво-Іванівської сільської ради шляхом  ліквідації.

2. Утворити та затвердити склад ліквідаційної комісії по припиненню діяльності Веселівського сільського Будинку культури  згідно з додатком 1.

3. Ліквідаційній комісії провести ліквідаційну процедуру згідно з вимогами чинного законодавства.

4. Встановити строк ліквідації для пред’явлення вимог кредиторами  2 місяці з дня оприлюднення даного рішення, вжити всіх необхідних заходів щодо  вивільнених працівників.

5. Комісії скласти акти приймання-передачі майна та подати їх до виконавчого комітету Андрієво-Іванівської сільської ради   для подальшого затвердження.

6. Контроль   за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, культурної спадщини, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Сільський голова                                                  Олександр ГВОЗДІК

до рішення  сесії  сільської   ради

від  03 квітня 2023 року    797

Склад