Рішення № 792

АНДРІЄВО-ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРЕЗІВСЬКОГО  РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

40 сесії Андрієво-Іванівської сільської ради VIIIскликання

«  01  »  березня   2023 р.                        с.Андрієво-Іванівка                    № 792

Про  затвердження Програми фінансової підтримки

державного навчального закладу

«Ісаєвський професійний аграрний ліцей»

Керуючись Законами України: «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України,  Андрієво-Іванівська сільська рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити на 2023 рік Програму фінансової підтримки державного навчального закладу «Ісаєвський професійний аграрний ліцей» (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань освіти, культури, культурної спадщини, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Сільський голова                                           Олександр ГВОЗДІК

до рішення сільської ради

від 01.03.2023р.№ 792

ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

«ІСАЄВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ»

с. Андрієвво-Іванівка

2023 рік

1. Загальні положення

Програма «Фінансової підтримки ДНЗ «Ісаєвський професійний аграрний ліцей» спрямована  на проведення капітального ремонту приміщення їдальні загальною площею 312,3 м2 .

Одним із повноважень і напрямків діяльності освітнього закладу є організація 4-х разового харчування для дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, 3-х разове харчування для інших  учнів. В ліцеї навчаються згідно регіонального замовлення 331 учень. Із них 30 учнів пільгової категорії (діти сироти та діти позбавленні батьківського піклування). З А-Іванівської ОТГ навчається 58 учнів. Приміщення їдальні потребує ремонту даху, заміни вікон, дверей, обробки стін, підлоги, стелі сучасними матеріалами та дизайном.

Найважливішим компонентом розвитку дитини є її фізичне, психологічне та духовне здоров’я, стан якого визначається впливом на нього усього комплексу соціально-економічних, екологічних і духовних факторів. Одним з основних завдань сучасної професійно-технічної освіти при організації освітнього процесу є збереження здоров’я та формування здорового способу життя у учнів. При цьому важливе значення має організація харчування в закладах освіти.

1. Мета програми

Надання фінансової підтримки ДНЗ «Ісаєвський ПАЛ» для покращення рівня організації харчування в створенні більш комфортних умов та збереження здоров’я учасників освітнього процесу.

1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована програма

Згідно Закону України про Державний бюджет, державні навчальні

заклади професійно-технічної освіти фінансуються з місцевих

(обласних) бюджетів.

Для покращення умов організації харчування в ДНЗ «Ісаєвський ПАЛ»

адміністрація ліцею  неодноразово зверталась до Департаменту освіти і

науки Одеської обласної державної адміністрації щодо фінансування

капітального ремонту їдальні, але в зв’язку з постійним дефіцитом

бюджету області фінансування не проводилося. Для проведення

ремонту приміщення їдальні необхідно 497 000 грн.

1. Шляхи вирішення Програми на фінансування

• вирішення проблеми фінансування капітального ремонту приміщення їдальні ДНЗ «Ісаєвський ПАЛ»;

• залучення до виконання Програми коштів бюджету А-Іванівської ОТГ  300 тис. грн.;

• збільшення власних надходжень, та залучення до виконання Програми коштів спеціального фонду освітнього закладу 197 тис. грн.;

• Програма діє на період 2023 року.

1. Очікувані результати Програми.

Реалізація даної Програми сприятиме покращенню  організації харчування в ліцеї, створення комфортних умов для приготування та вживання їжі, забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов, дотримання нормативно-правових документів щодо організації харчування.

1. Реалізація заходів Програми та контроль за виконанням.

• Реалізацію програми здійснює адміністрація, фінансовий відділ А-Іванівської ОТГ;

• Організація виконання Програми покладається на адміністрацію ДНЗ «Ісаєвський ПАЛ»;

• Контроль за виконанням Програми, використанням коштів спрямованих на фінансову підтримку ДНЗ «Ісаєвський ПАЛ» здійснюється постійними комісіями сільської ради з питань освіти, культури,молоді та спорту, фінансів.

• Основні напрямки та заходи Програми можуть коригуватись у період її дії.

Сільський голова                                           Олександр ГВОЗДІК