Рішення № 789

Дата: 07.04.2023 15:38

3сесії А-Іванівської сільської ради VIIIскликання

с. А-Іванівка                                                         « 23 » лютого_2023 р.

Про надання  ТОВ «Марина»  в  короткострокову оренду, земельної ділянки  за  адресою  :  Одеська  область,  Березівський  район,  село Андрієво-Іванівка, вул.Центральна, 45а ( в  межах населеного  пункту)

Розглянувши клопотання ТОВ   «Марина» про надання в короткострокову оренду   земельної ділянки,   терміном на  3  роки,  площею   0,0298 га  для      експлуатації  та обслуговування  нежитлової будівлі, магазину  за  адресою :  Одеська  область,  Березівський  район, село  АндрієвоІванівка, вул..Центральна, 45а      (в межах  населеного пункту ), відповідно до ст. 26,  42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 12, 19, 65, 76,  93 Земельного кодексу України, Андрієво-Іванівська сільська рада

ВИРІШИЛА :

1.Задовольнити  клопотання  ТОВ «Марина» та надати в короткострокову  оренду  терміном 3 (три)  роки   земельну  ділянку   площею   0,0298 га,  кадастровий номер  5123581000:02:002:0182 для    експлуатації   та обслуговування нежитлової будівлі магазину за  адресою :  Одеська  область,  Березівський  район,  село    АндрієвоІванівка, вул.. Центральна,  45 а    (  в межах  населеного  пункту )

2.  Андрієво-Іванівській  сільській  раді  укласти  договір  короткострокової  оренди  терміном  на  3 ( три )  роки  з  ТОВ  «Марина»  земельної  ділянки,  площею  0,0298 га кадастровий  номер  5123581000:02:002:0182  розташовану  за адресою :  Одеська  область,  Березівський  район,  село  Андрієво-Іванівка, вул..  Центральна,  45 а.

3. Уповноважити  Андрієво-  Іванівського  сільського  голову,  з  правом  підпису,  має  право  на  підписання  договору  оренди  земельної  ділянки.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, планування території будівництва архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою АндрієвоІванівської сільської ради.

Сільський голова                                                     Олександр ГВОЗДІК