Рішення № 782

Дата: 07.04.2023 15:32

39  сесії А-Іванівської сільської ради VIIIскликання

с. А-Іванівка                                                         « 23 » лютого 2023 р.

Про затвердження  гр. Тимчук Людмили  Анатоліївни технічної документації із  землеустрою щодо  встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі  (місцевості)  для  будівництва  та  обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель  та  споруд  (присадибна  ділянка), за  адресою: Одеська область,  Миколаївський  район,  с.  АндрієвоІванівка, вул. Чкалова,3.

Розглянувши клопотання  та  технічну  документацію із  землеустрою щодо  встановлення ( відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  гр.. Тимчук  Людмили  Анатоліївни для  будівництва  та  обслуговування  житлового  будинку , господарських будівель та  споруд  (присадибна  ділянка),за адресою  Одеська  область,  Миколаївський район, с. Андрієво-Іванівка  вул.. Чкалова,3, розроблену  ФОП  Малюта А.М. відповідно  до пункту  34  ст.  26  закону  України  « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  керуючись  ст.. 12, 19,  118, 121  Земельного  кодексу  Андрієво-Іванівська  сільська  рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр..  Тимчук Людмилі Анатоліївні для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд (присадибна ділянка), за адресою  Одеська область,  Миколаївський  район, с. АндрієвоІванівка  вул.. Чкалова,3.

2. Передати  безоплатно  у власність  гр.. Тимчук Людмилі Анатоліївні  земельну  ділянку для будівництва і обслуговування   житлового  будинку , господарських  будівель та споруд  (присадибна  ділянка), розміром  0,2000 га,  кадастровий  номер  5123581000 : 01 : 002 : 0137,  розташовану за  адресою  Одеська  область,  Миколаївський  район,  с. АндрієвоІванівка , вул.. Чкалова,3.

3.Зобов’язати  гр..  Тимчук Людмилу  Анатоліївну  використовувати  земельну  ділянку  відповідно  до вимог  чинного  законодавства  України.

4.Гр.  Тимчук Людмилі  Анатоліївні зареєструвати  право  власності  на земельну  ділянку  в  органах  державної  реєстрації  прав.

5.Контроль  за виконанням  даного  рішення  покласти  на голову постійної  комісії з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури,  охорони памяток,  історико- культурного  середовища та  благоустрою  Андрієво-Іванівської  сільської  ради.

Сільський голова                                                   Олександр  ГВОЗДІК