№763 Про звіт сільського голови про роботу Андрієво-Іванівської сільської ради та її виконавчого комітету у 2022 році

Дата: 21.02.2023 10:03

АНДРІЄВО-ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРЕЗІВСЬКОГО  РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

38 сесії Андрієво-Іванівської сільської ради VIII скликання

« 14 »  лютого  2023 р.                        с.Андрієво-Іванівка                 №763

Заслухавши звіт сільського голови Гвоздіка Олександра Миколайовича «Про звіт сільського голови про роботу Андрієво-Іванівської сільської ради та її виконавчого комітету у 2022 році» та керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіт сільського голови Олександра ГВОЗДІКА «Про роботу Андрієво-Іванівської сільської ради та її виконавчого комітету у 2022 році» взяти до відома.

2. Роботу сільської ради визнати задовільною.

3. Сільському голові Олександру ГВОЗДІКУ:

3.1. Продовжити тримати на контролі безперервну роботу бюджетних установ сільської ради та виконання сільського бюджету.

3.2. Спрямувати зусилля на повне здійснення виконавчим комітетом ради власних повноважень, забезпечення законності і правопорядку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

3.3. Посилити вимогливість до посадових осіб та керівників установ сільської ради, щодо виконання ними повноважень та функціональних обов’язків, виконання рішень ради та виконавчого комітету.

3.4. Забезпечити виконання комплексних та цільових програм, особливо прийнятих в галузях охорони здоров’я, освіти, культури і спорту, соціального захисту населення, благоустрою населених пунктів сільської територіальної громади.

3.5. Всебічно сприяти активізації діяльності депутатів, постійних комісій, залученню їх до підготовки і розгляду питань.

3.6. Активно працювати з керівниками установ та організацій, розташованих на території сільської ради по залученню членів їх трудових колективів до вирішення спільних проблем сільської громади.

3.7. Забезпечити дотримання на території сільської ради вимог Конституції України, Законів та інших нормативних актів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії: з питань освіти, культури, молоді та спорту, туризму, охорони здоров’я, соціального захисту населення, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та законності; з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, регуляторної політики, промисловості та підприємництва Андрієво-Іванівської сільської ради VIII скликання.

Сільський голова                                                          Олександр ГВОЗДІК