Інформація від голови Андрієво-Іванівської сільської ради, щодо аварійного вимкнення світла

Дата: 17.11.2022 15:43

Через удари росіян по енергетичній інфраструктурі України більшість українців стикається зі щоденними кількагодинними вимкненнями світла. Попри складені графіки, часто світло вмикають позапланово. В «Укренерго» нагадують, що аварійні відключення можливі і вони не скасовують відключень за графіком.

«Шановні споживачі, звертаємо вашу увагу, що введення аварійних графіків в окремі години не скасовує дію графіків погодинних обмежень в інші години доби», - йдеться у повідомленні.

Проблеми з електроенергією – по всій території України, при цьому найскладніша ситуація у центральному, західному, північному регіонах, а в останній час і в південному.

"Обмеження споживання – це необхідний захід для збереження стабільності енергосистеми після вже шостої прицільної ракетної атаки... Ремонтні бригади працюють цілодобово над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло українцям", – повідомляють в "Укренерго".

Важливо: аварійні відключення неможливо передбачити та спрогнозувати, як довго вони будуть тривати, тому неможливо створити точні графіки, що дадуть змогу готуватися до відключень світла. Споживачів оперативно інформують про їх впровадження та скасування на сайті НЕК "Укренерго" та в соцмережах.

Тільки Перемога над російською агресією забезпечить стабільність розвитку нашої країни.