Звернення Андрієво - Іванівського сільського голови до громадян ОТГ

Дата: 26.02.2022 17:03

Посилання на відеоролик

Шановні  мешканці Андрієво-Іванівської громади!

Третю добу на території України триває військова агресія з боку Російської Федерації.

З 24 лютого, на території нашої громади та  Березівського району  діє комендантська година.

На даний момент на території Андрієво-Іванівської сільської ради спокійно. Але всім нам необхідно бути пліч-о-пліч із захисниками наших територій від російської агресії:

• Повідомляйте адміністрацію керівництво громади, старост сіл, депутатів, поліцію про факти виявлення та місце знаходження  міток і одразу їх ліквідуйте;
  • Повідомляйте про факти виявлення підозрілих осіб;
  • Записуйтеся в місцевій амбулаторії на здачу крові для поранених захисників            ( тел.0964515608) ; Про виїзд мобільної бригади для забору крові буде повідомлено додатково. Буде організовано підвіз громадян до амбулаторії.
  • Приносьте в визначені пункти прийому благодійну допомогу. Нашим захисникам необхідна ваша підтримка, як ніколи!!! ( пункти прийому знаходяться в сільській раді (секретар тел. 0983986646) та в старостинських округах в приміщеннях колишніх сільських рад ( староста Левадівського старостинського округу тел. 098 573 01 93, староста Ісаївського старостинського округу 096 545 55 68,  староста Скосарівського старостинського округу тел. 098 674 35 36, староста Настасіївський старостинський округ тел. 068 001 86 91)
  • У разі небезпеки зберігайте спокій, організовуйте сховища у підвальних приміщеннях і дійте згідно інструкцій! Інструкції розміщені на  сайті громади та на офіційній сторінці в фейсбук.
  • Довіряйте лише перевіреній інформації із офіційних джерел.
  • Для тих кому необхідна психологічна допомога створено Центр психологічної допомоги «Джерело життя». Звертатись за телефоном 067 990 10 22.
  • На базі сільської ради створено добровільний загін територіальної оборони, який оберігає наш спокій під час комендантської години. ( Керівник – Колесніченко В.Г. тел. 096 545 55 68) Записуйтесь в добровільні загони за місцем проживання у старост сіл.

На сьогодні вся територія, за інформацією ЗМІ, повністю контролюється державними органами влади.             Громадяни своїми діями та намірами готові рішуче підтримати нашу армію і захистити території на яких проживають.

Зберігаємо спокій. Наша сила – у єдності і впевненості!

Разом – ми сила! Слава Україні!