Звернення депутатів Андрієво - Іванівської сільської ради до мешканців Андрієво - Іванівської територіальної громади

Дата: 24.02.2022 10:05

Шановні громадяни!

Ситуація, в якій знаходиться наша держава, вимагає від нас єдності, спокою та рішучості. І готовності у будь-який момент часу задіяти всі можливості для захисту країни.

Заради безпеки держави та нашої перемоги у гібридній війні ми маємо, перш за все, працювати на випередження, заздалегідь реагувати на виклики та продумувати кожен свій крок наперед, зважаючи на потенційний розвиток різноманітних сценаріїв.

Рішення влади тимчасово запровадити військовий стан по всій території України є необхідним та виваженим.

Водночас звертаємо вашу увагу – введення військового стану не означає, що життя громадян ускладниться, а всі передбачені законом механізми одразу будуть застосовані. Адже кожен регіон України має свою безпекову специфіку. Але разом із тим вводиться комендантська година із 20.00 до 07.00 год. ранку.

В разі виникнення обстрілів, вибухів просимо знаходити найближчі укриття для збереження свого життя.

Разом переможемо!

Слава Україні!