Шановні жителі громади!

Дата: 02.11.2021 18:09

Шановні жителі громади!

Виконавчий комітет Андрієво – Іванівської сільської ради доводить до Вашого відома що в сільському бюджеті на 2021 рік передбачено коштів на підтримку Андрієво – Іванівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в сумі 1 млн. 936,6 тис. грн., а саме:

• на заробітну плату стоматолога – 131.8 тис. грн.
  •  ургентні, медикаменти – 79,080 тис. грн.
  • Заробітну плату персоналу – 470,461 тис. грн.
  • Пільгові медикаменти – 17,5 тис. грн.
  • Придбання вікон та дверей – 79,0 тис. грн.
  • Придбання електролічильника – 1,256 тис. грн.
  • Капітальний ремонт – 947,056 тис. грн.
  • Придбання аналізатора крові – 180,0 тис. грн.
  • Придбання аналізатора сечі – 20,0 тис. грн.
  • Придбання холодильників – 10,498 тис. грн.

Разом із тим, амбулаторії не вистачає коштів на проведення заходів по боротьбі із коронавірусною хворобою (зарплата медичного персоналу у вихідні дні, придбання медикаментів, тестів та ін..).

Тому, запрошуємо сільгоспвиробників, фермерські господарства, підприємців долучитись до надання (при можливості) фінансової допомоги Андрієво – Іванівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На загальних зборах трудового колективу апарату сільської ради вирішено надати допомогу в розмірі одноденного середнього заробітку та місячного окладу сільського голови, що в сумі становить 18,8 тис. грн.

Також, виконком Андрієво – Іванівської сільської ради щиро дякує підприємцю Воронову Олександру за фінансову підтримку амбулаторії в розмірі 3000 грн. на організацію роботи у вихідні дні.

Реквізити для зарахування коштів :

МФО - 328845

Код отримувача - 44020293

Рахунок - UA 133288450000026007300160255

Одержувач КНП "Андрієво - Іванівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини"