Колектив Андрієво-Іванівської сільської ради вітає з Днем народження Андрієво-Іванівського сільського голову Олександра Миколайовича Гвоздіка!

Дата: 27.10.2021 09:58

Шановний Олександр Миколайович!

Бути професіоналом своєї справи, надихати своїм прикладом інших - це справжній талант! Бажаємо Вам завжди залишатися цілеспрямованим, життєрадісним, креативним, мудрим і справедливим – таким, яким оточуючі бачать вас кожен день! Ваша повна відданість справі забезпечує успішну реалізацію всіх планів, а повага до людей, рішучість, оптимізм і відкритість викликають захоплення та знаходять відклик у серцях.
   Ми бажаємо Вам нових успіхів у всіх сферах Вашого життя! Нехай міцне здоров’я завжди буде запорукою невичерпної енергії, а доля береже від негараздів! Зичимо щастя та благополуччя, любові та злагоди у родинному колі! І нехай всі найщиріші побажання у цей день подарують Вам невичерпну наснагу на нові досягнення!

З Днем народження!