Територіальним центром Андрієво-Іванівської сільської ради проведено заходи до Дня людей похилого віку

Дата: 04.10.2021 08:52

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

В Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Андрієво-Іванівської сільської ради відбулась низка заходів з нагоди відзначення Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку.

Директор Територіального центру Лариса Незгодінська та завідуюча відділення соціальної допомоги  вдома Любов Блест та соціальними робітниками  привітали вдома святковими подарунками людей похилого віку , які обслуговуються Терцентром.

Це люди з силою волі, активною життєвою позицією..

Також в Територіальному центрі в стаціонарному відділенні відбувся урочистий концерт присвячений Міжнародному Дню громадян похилого віку, який підготував А-Іванівський ОЗЗСО, а також учні Левадівської ЗЗСО ім.С.І.Олійника привітали мешканців відділення подарунками виготовленими власноруч та квітами .

Концертна програма, викликала дуже теплі та приємні емоції у присутніх і залишила незабутні враження.

Зустріч з дітьми вразила жителів відділення до сліз.

На початку концерту підопічних привітали зі святом сільський голова Олександр ГВОЗДІК, директор Територіального центру Лариса Незгодінська , депутати від Настасіївського старостинського округу ГРИГОРЯН Гоар , АРТЮХ Валентина, Буга Володимир та Ісаївського старостинського округу Блест Любов, Ісаєнко Сергій, Патрікан Лариса, Реконвальд Сергій, Кішларь Наташа, які висловили свою повагу та глибоку вдячність людям поважного віку, а також подарували багато подарунків це і кварцова лампа , конвектор, індивідуальні подарунки для кожного підопічного, продукти харчування.

Не забув привітати підопічних Терцентру Саргіс Хачатрян, він часто радує підопічних відділення подарунками.

Територіальний центр та Андрієво-Іванівська сільська рада бажають всім ветеранам України міцного здоров’я, добра, щастя, радості, довголіття, миру та злагоди!

Також висловлюємо слова подяки депутатам Настасіївського та Ісаївського старостинських округів та Саргіса Хачатряна за їхні добрі серця.

Директор Терцентру  Лариса НЕЗГОДІНСЬКА