Привітання сільського голови з Міжнародним днем людей похилого віку.

Дата: 30.09.2021 12:01

Дорогі наші ветерани, люди похилого віку!

Другий місяць осені починається з особливої дати, адже сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – дає можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими й милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Але хочу наголосити, що турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

З нагоди свята я щиро вітаю наших поважних мешканців громади золотого віку та ветеранів! Бажаю вам міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра, добробуту вашим сім'ям, поваги від рідних та близьких! І ніколи не почувати себе самотніми!

З повагою,

голова Андрієво-Іванівської ОТГ           Олександр     ГВОЗДІК

План заходів

до відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку:

• Прибирання прибудинкових територій одиноких людей похилого віку шкільними загонами «Милосердя»

(протягом жовтня 2021р.)

• Зустрічі шкільних самодіяльних колективів з мешканцями стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Андрієво-Іванівської сільської ради

(1 жовтня 2021р.)

• Привітання одиноких осіб похилого віку , які обслуговуються Територіальним центром за місцем проживання солодкими продуктовими наборами

(1 жовтня 2021р.)