Інформація

Дата: 14.09.2021 11:46

Інформація

Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» це маштабна розбудова інфраструктури нашої держави: дороги та школи, дитячі садки, стадіони, медичні заклади та інше.

Завдяки цій програмі, сьогодні і у нас розпочався капітальний ремонт будівель КНП «Андрієво – Іванівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» на загальну суму 2800.0 тис. грн. З яких 1 млн. 800 тис. грн. отримано з державного бюджету за сприянням народного депутата України Чернявського С. М. – фракція «Слуга народу».

Чернявський С. М. неодноразово відвідував нашу громаду, завжди знаходить час для спілкування, цікавиться станом справ, планами на майбутнє і як завжди зазначає: «я хочу знати все: і ваші досягнення і проблеми, які разом будемо вирішувати, для того щоб громадяни завжди відчували нашу підтримку.  Ми з вами повинні пам'ятати що вони нас обрали - бо повірили і ми маємо цю довіру виправдовувати».

В планах на майбутнє оснащення амбулаторії необхідним обладнанням, що сприятиме в наданні населенню більш якісних медичних послуг.

Виконком Андрієво – Іванівської сільської ради.