29 серпня - День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність  суверенітет і територіальну цілісність України.

Дата: 31.08.2021 13:27

Фото без опису

30 серпня 2021 року голова Андрієво-Іванівської сільської ради відвідав сім’ї загиблих Героїв, які проживають на теренах Андрієво-Іваінвської територіальної громади. У рамках поїздки Гвоздік Олександр Миколайович зустрівся  з матерями загиблих  воїнів АТО/ООС: Калашник Любов’ю Пилипівною (с. Скосарівка ), Будановою Мариною Іванівною (с. Настасіївка).

Голова сільської ради висловив подяку матерям наших воїнів за те, що виховали славних патріотів, які стали творцями нової героїчної сторінки в історії України.