Привітання сільського голови з 30-ю річницею Незалежності України

Дата: 20.08.2021 14:20

Шановні жителі Андрієво-Іванівської громади!!!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди величного свята нашої державності – 30-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора !

30 років тому збулася споконвічна мрія українського народу, який пройшов тернистий шлях до здобуття свого права на свободу. Проголошення незалежності України визначило майбутнє нашої держави й українців як європейської нації, відкривши широкі можливості для економічного, соціального, культурного і духовного розвитку.

Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління українців, які боролися за незалежність і суверенітет.

І сьогодні ми знову переживаємо складний період в історії вже незалежної України, коли  наші мужні захисники ціною власного життя відстоюють цілісність нашої держави, захищаючи її від агресії та посягань на незалежність.

Щиро вірю, що невдовзі на українській землі запанують мир, злагода та національна єдність і наша держава посідатиме гідне місце серед інших європейських держав.

З нагоди величного свята щиро зичу всім жителям громади міцного здоров’я, родинного щастя, незламної віри у майбутнє і реалізації всіх задумів і мрій.

Нехай  почуття шани, любові і гордості за рідний край переповнюють Ваші серця.

Зі святом!

З повагою сільський голова                                            Олександр ГВОЗДІК