Висловлюємо подяку благодійним організаціям, фондам: "Люди- Х" Ользі Печужевій, "Корпорації монстрів", "Я майбутнє України".

Дата: 06.08.2021 10:38

Особлива подяка Олегу Шайкевичу БФ "Надія" за допомогу до стаціонарного відділення людей похилого віку, а саме інвалідні візки, засоби гігієнічної допомоги, кондиціонери, витяжку для кухні, комп'ютер з монітором, плазменний телевізор, а також родинам які опинилися у складних життєвих обставинах .

З Вашою допомогою вирішуються багато проблем з якими залишаються люди на одинці.

На всі наші повідомлення про допомогу Ви завжди відзиваєтесь!

А ще при Терцентрі працює соціальна шафка : "Ти - не Один"!

Люди з нашої громади також не залишаються осторонь, допомагають речами: одяг, посуд, меблі, дитячі ходунці, візочок, ванночка, манеж і багато іншого.

Дякуємо Вам всім за великі та добрі серця ????

"Ти не один - Ми разом"!!!

З повагою до Вас Терцентр А-Іванівської с/р.