Інформація

Дата: 02.08.2021 09:36

Інформація

Виконком Андрієво – Іванівської сільської ради повідомляє що 27-28 липня поточного року проводилися роботи по благоустрою сміттєзвалищ по населених пунктах с. Ісаєве та с. Андрієво – Іванівка гусеничним трактором ДТ-75.

30 липня поточного року закінчилися роботи біля Скосарівського ЗЗСО по відводу води при стихійних зливах в безпечні місця з метою уникнення підтоплень.

30 липня 2021 року зареєстроване комунальне підприємство «ТИЛИГУЛЬСЬКЕ» Андрієво – Іванівської сільської ради.

Директор: Іващенко Вячеслав

Головний бухгалтер: Геніх Тетяна

Пропонуємо терміново громадянину Котвіцькому О. А. жителю с Левадівка прибути в земельний відділ сільради для заключення договору оренди на не витребувані паї в загальній кількості за оперативною інформацією 45-52,6 га.

На протязі останніх років не поступило жодної гривні податків. Втрати бюджету на 2021 рік складають більше 120 тис. грн.

Виконком Андрієво – Іванівської сільської ради.