Інформація - Звернення

Дата: 10.06.2021 12:21

Інформація-звернення

Андрієво-Іванівська сільська рада повідомляє про проведення робіт по розчищенню дороги Настасіївка - Новогригорівка,   протяжністю  до                         9 кілометрів, для проведення повноцінного її ремонту «Філією "Березівська дорожня експлуатаційна дільниця" дочірнього підприємства "Одеський облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"», керівник Хачатрян К.А.

Активну участь приймають жителі сіл Настасіївка та Левадівка.

Дуже вдячні Артюх І.М. (організував роботу 9 чоловік і виконав об'єм у повному обсязі.

Добре розпочали розчищення зі сторони Новогригорівки брати Шевель – Олексій, Валентин, Олександр, та до 0,5 км. ще далеко!

Чернова Ніна Юріївна, 2 кілометри дороги зі сторони Новогригорівки залишаються за Вами!

Велика подяка  за відмінний старт жителям села Левадівка: Чепису В.В, Коломійцю О.Б., Мельнику С.М., Рибалку М.І., Попову М.С., Котвіцькому О. які організували роботу близько 20 чоловік, для вирішення цієї нагальної проблеми.

Шановні жителі сіл Левадівка та Настасіївка! За вами ще по 1,5 км. розчищення узбічь.

Запрошуємо долучитися громадянам с. Скосарівка, Ісаєво та Андрієво-Іванівка ( 4 км. ).    Ця дорога вкрай важлива для всієї громади!

З повагою виконком Андрієво-Іванівської сільської ради.