Дата: 25.05.2021 13:17

Одеський регіональний інститут державного управління запрошує державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування для вступу на магістерську програму за спеціальністю  281 «Публічне управління та адміністрування» (за державним замовленням)!

Детальну інформацію про навчання та запропоновані освітні програми можна отримати на сайті інституту та за телефонами (048)705-97-12, 705-97-11, (063) 122-99-97

Куспляк Ігор Сергійович – 093-745-40-09 – декан факультету публічного управління та адміністрування.

Увага! Відповідно до нових вимог усі вступники за державним замовленням обов’язково складатимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЄВІ).

Треба здійснити кілька нескладних кроків, та державний службовець стане нашим студентом!

Пропонуємо до 30  травня подати е-заяву. Вступники отримують від фахівців інституту необхідну консультацію для успішної процедури реєстрації на ЄВІ.