26 квітня - День Чорнобильської трагедії. Звернення голови Андрієво-Іванівської сільської ради Олександра Миколайовича Гвоздіка.

Дата: 26.04.2021 08:43

Фото без опису

26 квітня 1986 року - трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф, Україна пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Щороку ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла пам"ять. Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами. Навряд колись вони забудуть ті лихі дні посеред весняного квіту. Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, бажаю вам, вашим рідним і близьким доброго здоров"я, щастя та добробуту.

Рішенням виконкому Андрієво-Іванівської сільської ради від 16.04.2021р. надано матеріальну допомогу кожному учаснику ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС у розмірі 3000 гривень.