Березівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області інформує

Дата: 18.03.2021 16:29

Фонд соціального страхування України є органом, який здійснює керівництво та управління загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та медичним страхуванням, провадить акумуляцію страхових внесків, контроль за використанням коштів, забезпечує фінансування виплат за цими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування та здійснює інші функції згідно із затвердженим статутом.

Фондом забезпечується своєчасно і у повному обсязі виконання своїхзобов’язань перед застрахованими особами, потерпілими на виробництві та членами їх сімей, зокрема, щодо надання матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних та соціальних послуг.

Основними завданнями і функціями Фонду соціального страхування України та його робочих органів є:

1) реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування;

2) надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг відповідно до Закону;

3) профілактика нещасних випадків;

4)здійснення перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності;

5) здійснення контролю за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду;

6) аналіз та прогнозування надходження коштів від сплати єдиного внеску.

7)проводеннять розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення, страхових виплат.

Докладніше про роботу Фонду:

Березівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області  знаходиться за адресою:

м. Березівка, вул. Михайла Грушевського,10.

Прийом громадян  проводиться понеділок-пятниця з 9.00 до 18.00.

Обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Електронна адреса -berz.od@fssu.gov.ua

Телефон 04856-2-18-67,04856-2-17-34

смт. Миколаївка, вул. Центральна.

Прийом громадян  проводиться понеділок-пятниця з 9.00 до 18.00.

Обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Електронна адреса - miko.od@fssu.gov.ua

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)