Дата: 22.02.2021 14:10

Виконавчим комітетом Андрієво-Іванівської сільської ради проведена робота щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту приміщень Амбулаторії загальної практики сімейної  медицини с.Андрієво-Іванівки. Загальна сума витрат складає – 2 811639,00 грн., у тому числі по приміщенню підБудинок для пристарілих – 1 792 822,00 грн. (включає перекриття даху, капітальний ремонт внутрішніх приміщень та кухні) сільською радою направлені звернення голові Одеської Державної адміністрації  С. Гриневецькому, депутату Верховної ради С. Чернявському, депутату обласної ради К.Хачатряну з проханням про виділення коштів на проведення ремонту із різних видів бюджету. В той же час проектна документація направлена на проведення експертної оцінки. Про результати роботи по даному об’єкту будуть надаватися роз’яснення регулярно.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)