Андрієво-Іванівська сільська рада інформує (про проведений аналіз договорів оренди в приміщенні Центру дозвілля).

Дата: 19.02.2021 15:56

Андрієво-Іванівською сільською радою проведено аналіз укладання договорів оренди в приміщенні Центру дозвілля за 2020 рік.

Приміщення адміністративної будівлі колишнього ВАТ ім. Енгельса передано на баланс сільської ради відповідно до рішення Андрієво-Іванівської сільської ради №169 від 18.02.2013 року «Про передачу на баланс Андрієво-Іванівській сільській раді адмінбудівлі колишнього ВАТ ім. Енгельса» .

Технічна документація на будівлю до теперішнього часу не виготовлена, балансова вартість складає 325,188 тис.грн.

Договори оренди укладались на протязі 2020 року всупереч Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та Постанови Кабінету Міністрів України № 483 від 03.06.2020 року « Деякі питання оренди державного та комунального майна». З 1 лютого 2020 року вступило в силу положення прийнятого в жовтні 2019 року Закону України № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна», яким визначений новий порядок надання комунального майна в оренду.

Але Андрієво-Іванівським сільським головою укладено 4 договори:

• З Григор’євою Т.Л (пошив та ремонт одягу), термін дії договору із 02.01.2020 року по 31.12.2019 рік. Орендна плата складає 720 грн. в рік.
  • Немеренко В.І. (копіювальний центр), термін дії договору із 04.05.2020 року по 31.12.2020 рік. Орендна плата складає 1362,72 грн. в рік.
  • Тритишна І.В. (копіювальний центр), термін дії договору із 01.09.2020 року по 31.08.2021 рік. Орендна плата складає 1200 грн. в рік.
  • Чернуха Л.П. (проведення танцювального гуртка для дітей з навколишніх сіл), термін дії договору із 01.10.2020 року по 30.09.2023 рік. Орендна плата складає 12 грн. в рік.

Жоден договір не обумовлює орендовану площу (крім із Чернуха Л.П.) та розрахунок орендної плати. Крім того, в договорі зазначено, що орендна плата вноситься щомісячно, але фактично сплачено:

• Григор’євою Т.Л. – 720 грн. ( в листопаді);
  • Немеренко В.І. – 908,48 (в грудні);
  • Тритишною І.В. – 500 грн. ( в жовтні – 200 грн., грудні – 300 грн.);
  • Чернухою Л.П. – 36 грн. (в жовтні).

В кожному договорі вказано, що передається торгівельне приміщення, хоча це приміщення Центру дозвілля, яке не було створено (п.3 Рішення сесії передбачено створення у вказаній адміністративній будівлі сільський Центр дозвілля).

П.5.8. договору передбачається, що орендар самостійно сплачує всі розрахунки за використану електричну енергію та заключає договори.

Виходячи із вище викладеного, за 2020 рік до бюджету сільської ради надійшло коштів від оренди 2164,48 грн. В той же час, втрати бюджету за оплату комунальних послуг (за електроенергію розрахунки проводила сільська рада) близько 10,0 тис. грн.

Коментарі:

Виталий Немеренко
2021-02-19 16:25:58

Зробіть нам все законно, ніхто ж не проти, згідно договору, який склала сільрада ми сплачували орендну плату. Більше того, приміщення, яке надали в користування було в надзвичайно жахливому стані й непригодне для користування, його ремонт обійшовся мені в 1300$ разом з меблями. В договорі вказаний лише один рахунок с/р, за яким вноситься орендна плата помісячно чи раз на рік.