Служба у справах дітей Андрієво-Іванівської сільської ради інформує.

Дата: 15.02.2021 15:20

Служба у справах дітей Андрієво-Іванівської сільської ради разом з комісією до складу якої входили: головний лікар амбулаторії, фельдшер, староста Настасіївського старостинського округу, відвідали сім’ю Подобаних Ольги та Андрія, провели обстеження житлово-побутових умов, склали акт в якому зазначено, що умови для перебування дітей незадовільні.

На даний час двоє дітей перебувають згідно договору в патронатній сім’ї. Старша дівчинка знаходиться у бабусі на території Петровіровської ОТГ.

Служба у справах дітей направила листа до Петровірівської ОТГ з проханням відвідати дану сім’ю, де знаходиться дитина, та зробити акт обстеження. Спеціаліст Петровірівської ОТГ направив нам відповідний акт, де зазначається, що умови для проживання даної дитини задовільні, дівчинка забезпечена всім необхідним.

15 лютого 2021 року спеціалісти Андрієво-Іванівської ССД відвідали громадянку Подобану Ольгу в пологовому відділенні Березівської ЦРЛ та провели з нею бесіду. Поспілкувались з головним лікарем ЦРЛ та з завідувачкою пологового відділення.

На даний час гр. Подобана О. продовжує залишатися в дитячому відділенні Березівської ЦРЛ, разом з новонародженою дитиною до того часу, доки  не вирішиться питання з подальшим влаштуванням дитини.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)