Звернення сільського голови до жителів Андрієво-Іванівської громади.

Дата: 13.02.2021 17:56

Шановна громада!

Відносно заробітної плати, премій та надбавок керівництва та працівників Андрієво-Іванівської сільської ради.

Голові громади встановила оплату праці сесія Андрієво-Іванівської сільської ради, на якій я відмовився від преміальних, так як вважаю це недоцільним на перших кроках своєї діяльності.

Заступнику голови громади та іншим працівникам надбавки та премії згідно законодавства своїм розпорядженням щомісячно встановлює голова громади.

Заступник голови громади Мартиненко Н.І. є високопрофесійним спеціалістом, вимоглива, принципова, своєю діяльністю розворушила всіх працівників сільських рад, які відстали по деяких напрямках роботи, практично нічого не робили. Багато з них вона просто вчить з нуля як працювати в нових умовах.

Наталія Іллівна перший помічник голови громади по всім напрямкам роботи, має великий досвід роботи в бюджетній сфері, пропонує багато ідей які в подальшому принесуть велику користь громаді. Вона повністю на 100% заслуговує на заробітну плату яку отримує.

Це моя позиція, вона повністю обґрунтована.

Я розумію позицію простих людей, багато з них без роботи, мають низькі пенсії, але вся наша робота направлена на покращення Вашого життя.

Не розумію тих “письменників – порадників”, які за своє життя можливо i не зроблять собачої будки, тих хто роздавав землі всім, тільки не своїм громадянам, тих хто грабував Левадівські піски, хто просто аферист який обманює людей , хто розбирав високовольтні лінії в с. Стрюково, хто дає поради як прибирати сніг, а сам нічого для цього не зробив і ніколи нічого не зробить, ні для Андрієво-Іванівки ні для інших сіл громади.

Хотів би порадити критикам поділитися своїми “досягненнями”.

Як сказав один з них після своєї поразки на виборах - “люди не хочуть жити по новому”.

А що ви (критики) зробили для людей? Чи може на перешкоді для вас голова громади та заступник голови?

Сільський голова

Олександр ГВОЗДІК

Коментарі:

Анонім
2021-02-13 18:30:18

Я не один раз зверталася до Мартиненко Н.І. і насправді це дуже привітна і добросердечна Людина, і вона є спеціалістом і знавцем своєї справи .Дуже було приємно спілкуватися з такими людьми ????Бажаю Вам успіху та натхнення у всіх ваших справах.????